nowości

NOWOŚĆ

CALLUX PRO - PROFESJONALNY SYSTEM PIELĘGNACJI STÓP

m.a.j. GABINETY URODY zapraszają na nowy zabieg CALLUX SMOOTH & SILKY FOOT. 

Ciesz się zadbanymi, jedwabiście gładkimi stopami

  • Bez zrogowaceń
  • Bez odcisków
  • Bez zgrubień

 Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu!

callux-zestaw

JAK WYGLĄDA ZABIEG CALLUX PRO?

  1. Przygotowanie

Nie jest wymagane namaczanie stóp. Na umyte stopy aplikuje się  plastry z włókniny oraz CALLUX GEL. Taki okład szczelnie owija się folią i pozostawia na 15-20 minut.

  1. Usunięcie plastra

Po upływie tego czasu plaster CALLUX GEL zostaje usunięty, a następnie za pomocą CALLUX SCRAPER delikatnie i dokładnie usuwa się rozpuszczony wcześniej naskórek, odciski oraz wszelkie zgrubienia

  1. Oczyszczenie

Pozostałości martwego naskórka zostają usunięte, powierzchnia skóry wyrównana za pomocą  tarki CALLUX CRAPER. Całość zostaje wygładzona pilnikiem z jednorazowymi polami ściernymi CALLUX FILE.

  1. Użycie kremu

W ostatnim etapie w skórę pięt wmasowany zostaje  specjalnie opracowany CALLUX CREAM. Dzięki lekkiej formule doskonale się wchłania, skóra staje się miła w dotyku i pozostaje gładka na dłużej.

CALLUX PRO - ZADBANE, JEDWABIŚCIE GŁADKIE STOPY NA DŁUŻEJ!


NOWOŚĆ

OPI - PIĘKNO PAZNOKCI BEZ RYZYKA 

OPI

Zapraszamy na GEL BREAK – to innowacyjny zabieg odżywczo naprawczy do paznokci zniszczonych po aplikacji hybrydy. Trzy kroki do tego, żeby przywrócić paznokciom zdrowie i blask!

Gel Break został nagrodzony w konkursie Innowacja LNE! Nagroda przyznawana jest produktom wyznaczającym nowe kierunki rozwoju w branży beauty & healthy aging w Polsce. Gel Break OPI zwyciężył również w plebiscycie Glamour Glammies 2017 w kategorii Najlepszy produkt do manikiuru i pedikiuru! 

Uwielbiany przez kobiety na całym świecie system trwałego manikiru powodować może osłabienie płytki paznokciowej, jej kruchość i rozdwajania. Coraz częściej kobiety mają obawy przed dłuższym stosowaniem hybrydy z obawy przed jej negatywnymi skutkami. Efekty stosowania złej jakości produktów widać czasami gołym okiem…

Dostrzegając problem osłabienia paznokci po manikiurze hybrydowym, OPI opracowało niezwykły i innowacyjny system naprawczy do paznokci.

Trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych i wytrawionych po hybrydzie, który w krótkim czasie przywraca paznokciom zdrowy wygląd. Zawiera unikatową kombinację witamin i minerałów, wzmacniających paznokcie. Trzy nakładane kolejno po sobie warstwy nadają paznokciom żelowe wykończenie, pozostawiając je optycznie grubsze, błyszczące i zdrowsze.

Krok 1: Gel Break Serum - baza ze specjalnymi pigmentami, niwelującymi przebarwienia 

Krok 2: Gel Break Color - delikatny kolor (jeden z trzech wariantów) dopasowany do Twojej karnacji

Krok 3: Gel Break Protector - top coat ochronny z najwyższym stopniem połysku Zapraszamy na zabiegi.

OPI3

Comments are closed.