promocja

OFERTA PROMOCYJNA NA PAŹDZIERNIK:

Filorga

m.a.j. GABINETY URODY zapraszają na SKIN PERFUSION, wyjątkowe zabiegi zainspirowane najnowszymi osiągnięciami w medycynie estetycznej.

SKIN_PERFUSION fb

Jak to działa?

  • Wysokie stężenia substancji aktywnych oraz preparatów wzmacniających efekt działania anti-aging,
  •  PODWÓJNA ILOŚĆ KWASU HIALURONOWEGO,
  • Wykorzystanie chronosfer – wielowarstwowych nośników nowej generacji dla jeszcze większej przyswajalności substancji aktywnych.

Mikroskopijne nośniki - chronosfery, stopniowo uwalniają substancje aktywne na różnych poziomach skóry - opatentowane odkrycie CNRS (Francuskie Krajowe Centrum Badań). Wielowarstwowe nośniki umożliwiają głębszą i szybszą penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Nośniki zwiększają dystrybucję składników aktywnych i przenikalność przez skórę, a także gwarantują stopniowe uwalnianie substancji aktywnych, co wydłuża czas działania preparatu w skórze. Czas uwalniania: kwas hialuronowy jest uwalniany stopniowo, precyzyjnie i w kontrolowany sposób. Zmęczona i dojrzała skóra z oznakami nasilonego niedoboru jonowego czerpie korzyści z wysokiej biodostępności.

SKIN PERFUSION w październiku - 15% Przyjdź na zabieg i kup kosmetyki z tej linii w wyjątkowych cenach.  

O szczegóły pytaj w salonie.

Umów wizytędottore

ROSSATORE XPRESS

 Borykasz się z problemem skóry naczyniowej z tendencją do trądzika różowatego?

Marka dottore i m.a.j. GABINETY URODY zapraszają na zabieg leczniczo pielęgnacyjny rossatore xpress.

To idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 

dottore1-01 rossatore xpress fb

Dla jakiej skóry rekomendowany jest zabieg?

Jeśli masz skórę płytko unaczynioną ze skłonnością do powstawania rumienia, skórę delikatną ze zmianami o charakterze trądzika różowatego i rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi to ten zabieg jest dla Ciebie!

Głównym celem zabiegu jest łagodzenie objawów neurogennego (wywołanego stresem) stanu zapalnego skóry. Zabieg obniża nadreaktywność skóry, zmniejsza zaczerwienienie, wzmacnia naczynka krwionośne i barierę ochronną skóry. Wysoka zawartość substancji aktywnych łagodzi podrażnienia i dyskomfort.

Wyjątkowość zabiegu Rossatore Xpress opiera się na wykorzystaniu adaptogennych właściwości cytryńca chińskiego. Adaptogeny stosowane w kosmetyce, to rośliny, które zwiększają odporność skóry na szkodliwe bodźce fizyczne i chemiczne, działają przeciwzapalnie i redukuje zaczerwienienie skóry.

Jak przebiega zabieg?

W pierwszym etapie zabiegu aplikowany jest oczyszczająco – wzmacniający peeling oparty na kwasie mlekowym i argininie. Następnie przy użyciu kawitacji ultradźwiękowej wtłaczane jest w skórę żelowe serum zawierający liofilizowane jagody cytryńca chińskiego oraz niacynamid. Trzecim etapem zabiegu jest nałożenie kremowo- kaolinitowej maski o działaniu wyciszającym i wzmacniającym barierę hydrolipidową. Zakończenie zabiegu następuje poprzez zabezpieczenie skóry kremem rossatore z efektem blur.
Możliwe delikatne i chwilowe uczucie pieczenia w trakcie działania peelingu. Później następuje intensywne wyciszenie skóry.

Owoce cytryńca chińskiego zawierają schisandrynę- substancję o właściwościach wzmacniających i tonizujących oraz pozytywnie wpływającą na układ nerwowy i wydolność fizyczną.  Cytryniec chiński to także bogactwo innych elementów, takich jak witamina E i C, żelazo, miedź, mangan, nikiel, molibden, tytan, cynk, magnez i potas.

'

Umów wizytęRETINO BOOSTER

 zabieg przywracający zmieniosny stan równowagi Twojej skóry 


dottore2-01 studiopeel fb - Kopia

Dla jakiej skóry rekomendowany jest zabieg?

Jeśli na Twojej skórze widoczne są oznaki starzenia, skóra jest pozbawiona kolorytu i blasku, a także pojawiają się na niej niedoskonałości to studio.peel retino booster jest dla Ciebie

Celem zabiegu jest dostarczenie skórze jak największej ilości jedynej biologicznie aktywnej postaci retinoidów—kwasu retinowego, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry przy jednoczesnym minimalnym podrażnieniu skóry. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu innowacyjnej cząsteczki nowej postaci witaminy A o nazwie retinyl retinoate. Ten nowy ester witaminy A powstał w wyniku połączenia dwóch najaktywniejszych postaci retinoidów: kwasu retinowego z retinolem.

Cząsteczka łączy w sobie wszystkie cechy idealnej pochodnej retinolu, którymi są: wysoka aktywność, stabilność oraz bardzo słabe działanie drażniące.

Jak przebiega zabieg?

W pierwszej fazie zabiegu na skórę twarzy, szyi i dekoltu aplikowany jest antyoksydacyjny peeling żelowy (15% witaminy C + 15% kwasu cytrynowego, pH=1.7). Peeling delikatnie oczyszcza i rozjaśnia powierzchnię skóry i przygotowuje ją do aplikacji składników aktywnych drugiego etapu zabiegu.W drugiej fazie zabiegu nakładana jest maska zaW trakcie zabiegu usunięty zostaje martwy naskórek, intensywnie pobudzana jest odnowa komórkowa. Skóra twarzy staje się odświeżona, wygładzona i wypoczęta. Zmarszczki są zredukowane i mniej widoczne. Retino booster to doskonała intensywna terapia anti–aging!wierająca: 4% kompleks retinol + retinyl retinoate, system rozjaśniający skórę i przeciwdziałający powstawaniu przebarwień WhiteTen®, odżywczy olej z awokado oraz lipoproteiny i lipoaminokwasy z oleju kokosowego.

W trakcie zabiegu usunięty zostaje martwy naskórek, intensywnie pobudzana jest odnowa komórkowa. Skóra twarzy staje się odświeżona, wygładzona i wypoczęta. Zmarszczki są zredukowane i mniej widoczne. Retino booster to doskonała intensywna terapia anti–aging!

Umów wizytę

No Comments Yet.

Leave a comment